Strona Progress

Duża strona dla Firm z Rozbudowaną Ofertą

50 podstron

strona progress 405x1030 - Strona Progress

Tworzymy profesjonalne, najwyższej jakości, strony i serwisy internetowe dla firm oraz osób prywatnych.

Działamy kompleksowo, począwszy od przedstawienia wstępnego projektu klientowi, a skończywszy na umieszczeniu strony na serwerze i zarejestrowaniu jej w przeglądarkach.

Projekt graficzny
Wykonanie unikalnego projektu graficznego wg. życzenia Państwa, z dostarczonych materiałów graficznych.

Moduł E-commerce – sklep na stronie – moduł za pomocą którego możemy sprzedawać usługi lub produkty bezpośrednio naszym klientom

Wyszukiwarka
Przy większej ilości informacji czy produktów zamieszczonych na stronie znalezienie ich może być długotrwałe. Pomocą przy szukaniu informacji jest wyszukiwarka umieszczona na stronie za pomocą której w prosty i szybki sposób klient znajduje potrzebną informację czy produkt.

Formularz kontaktowy
Formularz za pomocą którego klienci mogą się z nami skontaktować 24h 

Przeglądarka zdjęć (slideshow)
Przy dużej ilości zdjęć produktu, który chcielibyśmy klientowi pokazać – umieszczanie jednego zdjęcia pod drugim może znacznie wydłużyć czas oczekiwania na załadowanie się strony. Wady tej pozbawiona jest przeglądarka graficzna za pomocą której klient przegląda poszczególne produkty (są dwie opcje przeglądarki – automatyczna tj. następne zdjęcie zostaje załadowane po określonej liczbie sekund lub klient sam klikając na przycisk nawigacyjny ogląda poszczególne zdjęcia).

Newsletter
Osoba zapisana do newslettera otrzymuje informacje na swoją skrzynkę pocztową o zmianach w serwisie nowych artykułach i działach.

Forum dyskusyjne
System wymiany informacji na stronie – użytkownicy dyskutują na wybrane tematy, które podzielone są na grupy. Forum jest moderowane – tj. informacje niezgodne z treścią i wulgarne usuwa właściciel albo administrator forum w panelu administracyjnym forum.

CMS – system aktualizacji danych na stronie
Za pomocą systemu CMS można w bardzo prosty sposób – nie używając dodatkowego oprogramowania wprowadzać na stronę dodatkowe informacje bez potrzeby ciągłej aktualizacji danych przez firmę zewnętrzną.

 
Zobacz cennik stron